Jeśli publikujesz swoją książkę samodzielnie, nie korzystając z pośrednictwa wydawcy, informacje o Twoich publikacjach umieścimy zupełnie za darmo, na zawsze, do końca świata! Wystarczy, że swoją okładkę, opis książki oraz linki do jej pobrania prześlesz mailem, na adres: redakcja@tylkoebooki.pl

Okładka powinna mieć wymiary minimum 500x800px.

Jeśli korzystasz z usług wydawnictwa, skontaktuj się z nim w celu umieszczenia Twojej publikacji na naszych stronach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za informacje umieszczone w serwisie. Autor zgłaszając publikację oświadcza, że posiada do niej prawa autorskie, którymi może dysponować wedle własnego uznania. W przypadku wykrycia nadużyć, sporne publikacje zostaną usunięte ze strony, a autor je zgłaszający zostanie zbanowany dożywotnio, bez możliwości odwołania. Jeśli chcesz, żeby Twoja praca była szanowana i chroniona – szanuj i chroń pracę innych!

W przypadku pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami za pomocą maila, na adres: redakcja@tylkoebooki.pl Możesz również odwiedzić naszą stronę w serwisie Facebook, gdzie chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

W serwisie zamieszczone mogą zostać również inne materiały elektroniczne, takie jak gazety, czasopisma, magazyny, audiobooki i podcasty. Zasady ich umieszczania są tożsame z zasadami umieszczania książek elektroniczych.