TylkoeBooki! to serwis promujący książki elektroniczne. Wierzymy, że eBooki to takie same książki, jak ich papierowe odpowiedniki i powinny być traktowane w podobny sposób. Chcemy pomóc autorom w zachęceniu czytelników do zapoznania się z ich publikacjami. Chcemy pomóc czytelnikom w znalezieniu interesujących pozycji. Chcemy również pomóc wydawnictwom w zaprezentowaniu swojej oferty – zarówno książkowej, jak i tej skierowanej do autorów.

Książki elektroniczne mają wiele zalet – nie niszczą się, są dostępne na życzenie, o każdej porze dnia i nocy. Nie znają granic – również czytelnicy z zagranicy mogą w prosty sposób pozostać na bieżąco z najnowszymi pozycjami. Wierzymy, że eBooki mają MOC. I niech ta moc będzie z Wami! 

Dla czytelników:

Serwis Tylko eBooki prezentuje przejrzysty i łatwy w obsłudze katalog książek elektronicznych oraz kącik gazet, magazynów, audiobooków i podcastów. Znajdują się w nim książki wielu wydawnictw i platform dystrybucyjnych, dzięki czemu stanowi różnorodne źródło, pomocne w wyborze najatrakcyjniejszych pozycji. Strona umożliwia dodawanie komentarzy i recenzji, dzięki czemu czytelnicy mogą wzajemnie polecać przeczytane książki i pomóc najlepszym autorom w osiągnięciu wysokiej pozycji na rynku. Serwis to miejsce gdzie możecie wymieniać się opiniami, pisać recenzje i polecać Waszych ulubionych autorów. Wierzcie mi, oni polegają właśnie na Was!

Dla autorów:

Trudno w Internecie o miejsca, gdzie można przedstawić swój elektroniczny dorobek w eleganckiej i przystępnej formie. W serwisie Tylko eBooki znajdziecie narzędzia, których potrzebujecie do przedstawienia swojej książki na rynku, uzyskania niezależnych recenzji i opinii czytelników. Poradzimy Wam również jak zacząć przygodę z elektronicznymi publikacjami – wystarczy, że zajrzycie do działu FAQ oraz Chcę wydać eBooka!

Dla wydawnictw:

Na naszych stronach, wydawnictwa mogą przedstawić swoją ofertę, skierowaną zarówno do czytelników, jak i do autorów. Bez względu na to, czy chcecie zaproponować czytelnikom wybór swoich publikacji, czy namówić autorów by wydawali właśnie u Was, trafiliście na właściwe miejsce. Aby uzgodnić warunki współpracy, prosimy o kontakt z redakcją: redakcja@tylkoebooki.pl