Review

Kryminał z doskonale przeprowadzoną intrygą i dużą dozą humoru. Dziennikarka Weronika słyszy od wróżki ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. To nie ona jednak ginie, lecz… tarocistka.

Prawdopodobnie najlepsza kobieca agencja detektywistyczna w Polsce! Weronika Daglewska, dziennikarka i autorka rubryki kryminalnej, postanawia zrobić sobie prezent – idzie do wróżki, by ta przepowiedziała jej przyszłość. Ekscentryczna Semiramida po rozłożeniu tarota ostrzega swoją klientkę przed niebezpieczeństwem. Nieprzekonana i sceptyczna Weronika wraca do domu, a po paru miesiącach słyszy w radiu, że wróżka zginęła, wypadając z okna. Sprawa budzi w Weronice podejrzenia. Potwierdzają się one, gdy mąż Semiramidy prosi dziennikarkę o wytropienie mordercy jego żony. Dziewczyna, której największym marzeniem jest posiadać agencję detektywistyczną, bez wahania przyjmuje zlecenie. I tak rozpoczyna swoje pierwsze w życiu prawdziwe śledztwo. Co ją czeka? Gdzie kryje się bezlitosny zabójca? I jakie w tym wszystkim znaczenie ma tarot?

Anna Klejzerowicz – pisarka, publicystka, fotograf, redaktor. Gdańszczanka.  Autorka dwóch zbiorów opowiadań grozy z cyklu: “Złodziej dusz. Opowieści niesamowite”, powieści kryminalnych: “Sąd Ostateczny”, “Ostatnią kartą jest Śmierć”, „Cień gejszy” (książka – laureatka plebiscytu „Przy kominku” 2011 r.), opowiadań w licznych antologiach zbiorowych, a także tekstów prasowych – beletrystycznych i publicystycznych. Przez wiele lat współpracowała z teatrem Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie jako fotograf i redaktor publikacji teatralnych. Zapraszamy na stronę autorki: www.annaklejzerowicz.pl

 

Format pliku: EPUB, MOBI

 

 

 

Do pobrania w:

publio.pl              woblink